01.03.2022 r. Nikola Ignatowska z klasy 3 bdp LO i Wiktoria Górna z klasy 3 abd LO otrzymały wyróżnienia w Ogólnopolskim Konkursie Geograficznym „Geo-Planeta”.

Wyniki Ogólnopolskiego Konkursu Geograficznego „Geo-Planeta”

01.03.2022 r. Komitet Organizacyjny Ogólnopolskiego Konkursu Geograficznego „Geo-Planeta” ogłosił wyniki tegorocznej edycji Konkursu. Konkurs odbywał się w dwóch kategoriach: „test konkursowy” i „praca indywidualna”. Naszą szkołę w teście konkursowym w kategorii „Żak” reprezentowało 18. uczniów. Najwyższy wynik w szkole osiągnął Kacper Wiergowski z klasy 2 ac LO. Czworo uczniów wykonało pracę indywidualną na temat „Zjawiska atmosferyczne i ich skutki”. W tej kategorii wyróżnienie uzyskały prace Nikoli Ignatowskiej z klasy 3 bdp LO oraz Wiktorii Górnej z klasy 3 abd LO.

Dziękuję wszystkim za wzięcie udziału w konkursie i życzę zwycięstwa w kolejnych edycjach.

Szkolny Koordynator Konkursu

mgr Edyta Daszkiewicz