02.03.2020 r. odbyły się zawody powiatowe w ramach wojewódzkiej Licealiady w Piłce Koszykowej chłopców.

Zawody powiatowe w ramach Wojewódzkiej Licealiady w Piłce Koszykowej chłopców

02.03.2020 r. w Gryfinie odbyły się Powiatowe Mistrzostwa Piłki Koszykowej chłopców. W  imprezie wzięli udział uczniowie technikum i liceum z Gryfina i Chojny. W pierwszej fazie pucharowej nasi sportowcy trafili na zwycięzców poprzednich zawodów, czyli I LO Gryfino. Mecz kosztował naszych koszykarzy bardzo dużo wysiłku, ale w ostatnich minutach meczu udało się  ich  pokonać. Drugi mecz odbył się po krótkiej przerwie, przez co nasi zawodnicy nie zdążyli zregenerować sił. Przegraliśmy z ZSP Gryfino oraz z własną kondycją. Ostatecznie zajęliśmy III  miejsce, gdyż o wygranej w turnieju zadecydowała mniejsza ilość straconych koszy. Drużyny walczyły z tą samą zaciętością, więc nie można było ustrzec się błędów. Jednak pozostawiliśmy po  sobie dobre wrażenie i chęć walki w przyszłym roku. Gratulacje dla wszystkich drużyn!

KLASYFIKACJA KOŃCOWA:

I miejsce – I LO Gryfino