03.03.2022 r. wzięliśmy udział w zawodach powiatowych w ramach Licealiady w piłce siatkowej dziewcząt i chłopców.

Powiatowa Licealiada w Piłce Siatkowej dziewcząt i chłopców

03.03.2022 r. w Gryfinie odbyły się Powiatowe Mistrzostwa Piłki Siatkowej dziewcząt i chłopców. W imprezie tej wzięli udział uczniowie technikum i liceum z  ZSP z  Gryfina i z ZSP z Chojny. Jako pierwsze wystąpiły dziewczęta, które w pierwszym secie nawiązały dość wyrównaną walkę, ulegając jednak w końcówce drużynie z Gryfina. Drugi set odbywał się  niestety pod dyktando gospodarzy. Drugi mecz rozegrali chłopacy. Zawodnicy naszej szkoły wygrywali 2:0 i wydawało się, że można cieszyć się ze zwycięstwa. Jednak sprawdziło się siatkarskie powiedzenie, że „kto nie wygrywa 3:0 – przegrywa 3:2”. Nasi zawodnicy nie zdążyli zregenerować organizmu i przegraliśmy z ZSP w Gryfinie oraz  z  własną kondycją. Ostatecznie obie nasze drużyny zajęły 2 miejsce. Pozostawiliśmy po  sobie dość dobre wrażenie, biorąc pod uwagę, że były to pierwsze zawody po długiej pandemii. Miejmy nadzieję, że kondycja wszystkich zawodników będzie coraz lepsza!

KLASYFIKACJA KOŃCOWA:

I miejsce – ZSP Gryfino