05.04.2022 r. uczniowie ZSP w Chojnie wzięli udział w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Wiedzy o Sporcie i Kulturze Fizycznej.

Ogólnopolska Olimpiada Wiedzy o Sporcie i Kulturze Fizycznej

05.04.2022 r. uczniowie ZSP w Chojnie wzięli udział w kolejnej edycji Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy o Sporcie i Kulturze Fizycznej. Tym razem pandemia nie zmieniła planów organizatorom i możliwe było przeprowadzenie konkursu w naszej szkole. Uczniowie spotkali się z nauczycielem w sali konferencyjnej nr 5. Przed rozpoczęciem testu zostali zapoznani z  procedurami konkursu oraz poinstruowani o właściwym kodowaniu zadań. Olimpiada polegała na pisemnym udzieleniu odpowiedzi na 30 pytań testowych. Czas trwania testu wynosił 45 minut. Dodatkowo przeznaczono 10 minut na sprawy organizacyjne. Każdy uczestnik niezależnie od osiągniętego wyniku otrzyma dyplom. Organizator zobowiązał się  przekazać wyniki do 19.05.2022 r.

Uczniowie, którzy wzięli udział w konkursie:

1. Wiktoria Kwaśniak, kl. 2 ac LO
  2. Hanna Jońca klasa, kl. 2 ac LO
  3. Michał Iżak, kl. 2 ac LO
  4. Antoni Podyma, kl. 2 ac LO
  5. Mateusz Kucharczyk, kl. 2 ac LO
  6. Weronika Szachnowska, kl. 2 bdp LO
  7. Alicja Sobas, kl. 2 bdp LO
  8. Daria Żmuda–Trzebiatowska, kl. 2 bdp LO
  9. Hubert Groszewski, kl. 2 bdp LO
  10. Wiktoria Tkacz, kl. 2 HŻ
  11. Bartosz Natkański, kl. 1 MM
  12. Hubert Tarnowski, kl. 2 BI

Wszystkim uczniom dziękuję za udział w konkursie i trzymam kciuki za jak najlepsze wyniki.

mgr Łukasz Makowski