10.03.2022 r. uczniowie Kamil Bielak, Piotr Pośniak i Karol Waliłko wzięli udział w etapie wojewódzkim konkursu wiedzy i praktycznych umiejętności w dziedzinie cyberbezpieczeństwa CyberSkiller Challenge Poland.

Ogólnopolski konkurs wiedzy i praktycznych umiejętności
w dziedzinie cyberbezpieczeństwa CyberSkiller Challenge Poland
etap wojewódzki

10 marca 2022 r. uczniowie Technikum Zawodowego, w zawodzie technik informatyk, przystąpili do etapu wojewódzkiego konkursu wiedzy i praktycznych umiejętności w  dziedzinie cyberbezpieczeństwa CyberSkiller Challenge Poland.

Wyłoniona trzyosobowa reprezentacja, tj. Kamil Bielak (kl. 3 TI), Piotr Pośniak (kl. 3 TI), Karol Waliłko (kl. 1 TI), rozwiązywała wspólnie test na przygotowanej przez organizatora platformie. Tematyka dotyczyła systemów operacyjnych (Linux, Windows), bezpieczeństwa sieci komputerowych, kryptografii stosowanej, bezpiecznego programowania oraz  bezpieczeństwa aplikacji WWW.

Z niecierpliwością czekamy na wyniki.

Opiekun konkursu

mgr Kamila Góra