2.10.2017 r. odbyły się wybory opiekuna Samorządu Uczniowskiego w ZSP w Chojnie.

Wybory opiekuna Samorządu Uczniowskiego w ZSP w Chojnie

W dniu 2 października 2017 r. w ZSP w Chojnie, odbyły się wybory opiekuna Samorządu Uczniowskiego, w których wzięło udział 469 uczniów.
Zanim doszło do ich przeprowadzenia, zgodnie z ordynacja wyborczą, z każdej klasy, należało wytypować kandydatów, którym mógł być każdy nauczyciel pracujący w ZSP w Chojnie.

Spośród dwóch kandydatów znajdujących się na liście wyborczej, każdy uczeń mógł oddać głos na jedną osobę. Wybory przeprowadziła Komisja Wyborcza w składzie:

Przewodnicząca: Justyna Leszczyńska
Zastępca przewodniczącego: Kinga Hrycaj
Członkowie: Julia Sawicka, Maciej Ogonowski

Nad przebiegiem wyborów czuwali opiekun SU Pani mgr Emilia Skrzypa oraz Pani wicedyrektor Małgorzata Limanówka.

Na zakończenie wyborów odbyło się komisyjne liczenie głosów, w wyniku czego poznaliśmy nowego opiekuna Samorządu Uczniowskiego, którym został Pan Leszek Lejman zdobywając 266 głosów.

Serdecznie gratulujemy i życzymy dużo nowych pomysłów i zapału do pracy!

Opiekun SU- mgr Emilia Skrzypa