11.05.2018 r. uczniowie Mateusz Jaworski, Bartłomiej Drapaluk i Adam Tomaszewski z kl. III MPS zajęli V miejsce w eliminacjach wojewódzkich XXII Ogólnopolskiego Młodzieżowego Turnieju Motoryzacyjnego.

Eliminacje wojewódzkie XXII Ogólnopolskiego Młodzieżowego Turnieju Motoryzacyjnego

W dniu 11 maja 2018 r. uczniowie naszej szkoły wzięli udział w eliminacjach wojewódzkich XXII Ogólnopolskiego Młodzieżowego Turnieju Motoryzacyjnego. Finał odbył się na terenie Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Szczecinie, a uczniowie Mateusz Jaworski, Bartłomiej Drapaluk oraz Adam Tomaszewski z klasy III MPS byli jedną z drużyn w nim uczestniczących. Eliminacje składały się z części teoretycznej oraz  praktycznej, w wyniku czego uczniowie naszej szkoły zajęli V miejsce.

opiekun

mgr inż. Krzysztof Pawlaczyk