11.11.2021 r. wzięliśmy udział w akcji I Wirtualnego Biegu Niepodległości.

I Wirtualny Bieg Niepodległości

11 listopada 2021 r. obchodziliśmy 103 rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości. Społeczność szkolna uczciła to wydarzenie na wiele fantastycznych sposobów. Niektórzy przyłączyli się do akcji I Wirtualnego Biegu Niepodległości.

Od 11 do 14 listopada biegaliśmy i chodziliśmy dla Niepodległej. Każdy uczestnik nadsyłał zdjęcia świadczące o jego aktywności i przebytych kilometrach. Ci, którzy nie chcieli biegać sami, przyszli na szkolne boisko, gdzie pan mgr Grzegorz Michasiuk poprowadził rozgrzewkę i dopingował nas do aktywności. Spędziliśmy ten dzień rodzinnie i aktywnie, oczywiście w  towarzystwie barw narodowych.

Spośród nauczycieli największy dystans dla Niepodległej przebył mgr Łukasz Makowski. Spośród uczniów – Włodzimierz Oleśków z klasy 1 TI. Gratulujemy wyników.

mgr Aneta Żurawska