12.01.2018 r. siedmioro uczniów naszej szkoły wzięło udział w Ogólnopolskim Konkursie Ekologicznym „Eko – Planeta”.

Ogólnopolski Konkurs Ekologiczny „Eko – Planeta”

Już po raz dziesiąty uczniowie naszej szkoły wzięli udział w Ogólnopolskim Konkursie Ekologicznym „Eko – Planeta”. Organizatorem XV edycji konkursu jest  Stowarzyszenie Upowszechniania Wiedzy i Kultury Regionalnej „Pokolenie” przy współpracy merytorycznej z Międzywydziałowym Studium Ochrony Środowiska Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie. Jak co roku uczestnicy mogą wziąć udział w jednej lub dwóch formach rywalizacji: teście z zakresu wiedzy o ochronie środowiska i  konkursie prac indywidualnych. Temat tegorocznych prac to: „Ptaki parków, lasów i łąk”. Test konkursowy odbędzie się 1 marca 2018 r., natomiast 12 stycznia minął termin przesłania prac indywidualnych. W konkursie prac indywidualnych wzięło udział siedmioro uczniów naszej szkoły:

– Dawid Depa, kl. II TB,

– Oliwia Chmielowiec, kl. I bd LO,

– Kaja Nowak, kl. I bd LO,

– Klaudia Perczyńska, kl. II abd LO,

– Kamila Pisanko, kl. I bd LO,

– Anna Sobolewska, kl. I bd LO,

– Natalia Ziembowska, kl. I bd LO.

Wyniki konkursu poznamy w maju. Poniżej kilka zdjęć prac uczestników. Pozostałe zdjęcia w galerii.

Szkolny organizator konkursu

mgr Barbara Zubala