tel./faks 091 414 20 29

PATRONATY - WSPÓŁPRACA

12.03.2018 r. finał Powiatowej Licealiady w Piłce Ręcznej Dziewcząt.

Powiatowa Licealiada w Piłce Ręcznej Dziewcząt

W dniu 12 marca 2018 roku w Gryfinie odbył się finał Powiatowej Licealiady w Piłce Ręcznej Dziewcząt. W zawodach wzięły udział reprezentacje trzech szkół: ZSO Gryfino, ZSP  nr 2 w Gryfinie i ZSP w Chojnie. Przed turniejem odbyło się losowanie. Los sprawił, że  w pierwszym meczu naszym przeciwnikiem okazała się drużyna ZSO Gryfino. Już  pierwsze minuty wskazywały na to, że mecz będzie dla nas bardzo trudny, pod dyktando ZSO. Po pierwszych 15 minutach schodziliśmy przegrywając 2:7. W drugiej połowie mimo ambitnej gry dziewcząt, wyższość pokazała drużyna z Gryfina, z którą przegraliśmy 4:12.

Przed turniejem opiekunowie grup ustalili, że zespół który przegra swój pierwszy pojedynek, pozostanie na parkiecie i rozegra kolejne spotkanie, a zwycięzca będzie miał czas na odpoczynek. Oznaczało to, że po krótkiej przerwie na odpoczynek dziewczęta będą walczyć z następnym zespołem.

Mecz z ZSP nr 2 Gryfino, chodź zakończył się stosunkowo niewysokim wynikiem 4:7, miał podobny przebieg do naszej pierwszej potyczki i nie dawał nam realnych szans na  zwycięstwo.