12.05.2016 r. Wiktor Hadała, uczeń kl. I bd, otrzymał Nagrodę Zachodniopomorskiego Kuratora Oświaty w półfinale XVII edycji ogólnopolskiego konkursu geologiczno-środowiskowego.

Półfinał XVII edycji konkursu „Nasza Ziemia – środowisko przyrodnicze wczoraj, dziś i jutro” pod hasłem ZIEMIA W OKOWACH LODU

12 maja 2016 roku Wiktor Hadała, uczeń kl. I bd, otrzymał Nagrodę Zachodniopomorskiego Kuratora Oświaty w półfinale XVII edycji ogólnopolskiego konkursu geologiczno-środowiskowego.
12 maja 2016 roku w Sali Sesyjnej Urzędu Miasta Szczecina odbyła się część teoretyczna półfinału  konkursu „Nasza Ziemia-środowisko przyrodnicze wczoraj, dziś i jutro” pod hasłem: ZIEMIA W OKOWACH LODU. Naszą szkołę w tym etapie konkursu reprezentował uczeń klasy I bd Wiktor Hadała. Uczniowie zakwalifikowani do etapu II rozwiązywali test sprawdzający wiedzę teoretyczną.

W finale regionalnym konkursu Wiktor Hadała otrzymał nagrodę Zachodniopomorskiego Kuratora Oświaty.

Opiekun
mgr Edyta Daszkiewicz