13.01.2017 r. troje uczniów naszej szkoły wzięło udział w XIV edycji Ogólnopolskiego Konkursu Ekologicznego „Eko – Planeta”.

Ogólnopolski Konkursu Ekologiczny „Eko-Planeta”

Organizatorem XIV Edycji Ogólnopolskiego Konkursu Ekologicznego „Eko – Planeta” jest  Stowarzyszenie Upowszechniania Wiedzy i Kultury Regionalnej „Pokolenie” w  Warszawie. Uczestnicy mogą wziąć udział w jednej lub w dwóch formach rywalizacji: konkursie prac indywidualnych na temat: „Przewodnik przyrodniczy po Polsce – miejsca, które warto odwiedzić” i teście z zakresu wiedzy o ochronie środowiska.
Test konkursowy odbędzie się 1 marca 2017 roku, natomiast 13 stycznia minął termin przesłania prac indywidualnych. W konkursie prac indywidualnych wzięło udział troje uczniów naszej szkoły: Julia Sawicka z kl.1 abd, Klaudia Matuszczyk, kl. 1 TH oraz Dawid Depa z kl. 1 TB. Wyniki konkursu poznamy w maju. Poniżej zdjęcia prac uczestników.

mgr Barbara Zubala