13.06.2017 r. Mateusz Grzegórzek z klasy 1b LO zajął I miejsce w Konkursie wiedzy o Unii Europejskiej organizowanmy przez Biuro Posła do Parlamentu Europejskiego prof. Dariusza Rosatiego w Szczecinie.

Konkurs wiedzy o Unii Europejskiej

13 czerwca 2017 r. w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych w Chojnie odbył się Konkurs wiedzy o Unii Europejskiej, organizowany przez Biuro Posła do Parlamentu Europejskiego prof. Dariusza Rosatiego w Szczecinie.

Celem konkursu jest propagowanie wiedzy na temat Unii Europejskiej wśród uczniów szkół ponadgimnazjalnych. Konkurs był jednoetapowy, realizowany w kilkunastu szkołach województwa zachodniopomorskiego. Polegał na rozwiązaniu testu, który zawierał 30 pytań.

Największą liczbę punktów zdobył Mateusz Grzegórzek z klasy 1b LO. W nagrodę wyjedzie w podróż studyjną do Brukseli.

II miejsce w konkursie zajęła Marcelina Bakalarczyk z kl.1d LO, a III miejsce ex aequo Aleksandra Lizurej z kl. 1c LO i Marcelina Sobek z kl. 1c LO.

Wszystkim uczestnikom konkursu dziękuję za udział.

mgr Danuta Perz