13.10.2016 r. nasza Młodzieżowa Grupa WOPR uczestniczyła w „Leśnej Akademii Sportu” w Szkole Podstawowej w Chojnie.

Leśna Akademia Sportu w SP Chojna

Dnia 13 października 2016 r Młodzieżowa Grupa WOPR przy ZSP w Chojnie, obstawiała jako wolontariusze trening lekkoatletyczny, prowadzony przez złotego medalistę w siedmioboju SEBASTIANA CHMARĘ i Mistrza Europy z 2002 roku PAWŁA JANUSZEWSKIEGO.

marek 001.jpg

Nasi uczniowie zadbali o bezpieczeństwo i spokojny przebieg treningu przygotowanego przez  Mistrzów.

marek 003.jpg

Pan Sławomir Chmara był bardzo wdzięczny naszym uczniom za pomoc wolontariacką i  obiecał wynagrodzić ich gadżetami, które osobiście wyśle do szkoły.

marek 005.png

W ciągu jednego dnia nasi młodzi ratownicy brali udział w dwóch imprezach, podczas których doskonalili umiejętność pracy w grupie.

Opiekun
mgr Marek Łągiewczyk