13.12.2018 r. wolontariusze z internatu pośrednikami świętego Mikołaja w Centrum Placówek Opiekuńczo – Wychowawczych w Chojnie.

Akcja Mikołajkowa

„Człowiek jest wielki nie przez to,  co  posiada, lecz przez to, kim jest;

nie przez to, co ma, lecz przez to, czym dzieli się z innymi”

Św. Jan Paweł II

W dniu 13 grudnia 2018 r. wolontariusze z internatu wraz z wychowawcą panią Dorotą Szwiec osobiście wręczyli swoim przyjaciołom z Centrum Placówek Opiekuńczo – Wychowawczych w Chojnie upominki od świętego Mikołaja. Jest to czas, kiedy każdy z nas, bez  względu na wiek, czeka na prezenty. Dla nas największym prezentem było obdarowanie dzieci prezentami i widok radosnych uśmiechów na twarzy naszych przyjaciół.

Dziękujemy wychowawczyniom pani Agnieszce i pani Marii za ciepłe przyjęcie, gościnność, wspaniałą atmosferę – pełną życzliwości i dobrej zabawy.

Składam gorące podziękowania dla uczniów mieszkających w internacie za to, że  włączyli się w akcję, a wolontariuszom za to, że po raz kolejny udowodnili swoją postawą, że warto pomagać i dawać radość innym. Ten dar serca sprawił, że czas spędzony z dziećmi był wyjątkowy i zapewniał o wielkiej przyjaźni.

mgr Dorota Szwiec