14.01.2017 r. odbyły się eliminacje okręgowe XLVI edycji Turnieju Budowlanego „Złota Kielnia”.

ELIMINACJE OKRĘGOWE TURNIEJU BUDOWLANEGO
„ZŁOTA KIELNIA”

14 stycznia 2017 r. w Poznaniu odbyły się eliminacje okręgowe XLVI edycji Turnieju Budowlanego „Złota Kielnia”. Do rywalizacji stanęło 60 uczniów z 14 szkół z województw wielkopolskiego, zachodniopomorskiego i lubelskiego. Naszą szkołę, w kwalifikacji wykonywanie robót malarskich – tapeciarskich, reprezentował Eryk Madera – uczeń klasy II  w zawodzie monter zabudowy i robót wykończeniowych w budownictwie.
Eliminacje okręgowe składały się z dwóch etapów: pisemnego i praktycznego. W  etapie pisemnym uczniowie odpowiadali na 40 zadań testowych, zaś w etapie praktycznym opisywali przygotowanie podłoża pod prace malarskie i tapeciarskie.
Eryk dzielnie reprezentował naszą szkołę, niestety nie udało mu się zakwalifikować do  etapu centralnego. Życzymy sukcesów w kolejnej edycji.

Opiekun: mgr inż. Andżelika Szkucia