14.06.2022 r. w internacie odbyło się pożegnanie tegorocznych absolwentów Branżowej Szkoły I stopnia.

Pożegnanie absolwentów Branżowej Szkoły I stopnia – mieszkańców Internatu

14 czerwca 2022 r. w internacie odbyło się pożegnanie tegorocznych absolwentów Branżowej Szkoły I stopnia. Uroczystość przebiegała w radosnej atmosferze. Młodsi wychowankowie internatu dedykowali absolwentom wiersze i piosenki. Wręczono symboliczne upominki i pamiątkowy dyplom od kierownika i od wychowawców internatu. Tańcom i śpiewom nie było końca. Takie wspomnienia zostaną z nami na lata i miło będzie wspominać ten beztroski czas. Oczywiście przy ognisku nie zabrakło smacznych kiełbasek.

Nadszedł czas pożegnania. Czas rozstania z kolegami i wychowawcami. Już niedługo w Waszym życiu pojawią się inni ludzie, inne przeżycia.

Życzymy Wam radości, wytrwałości, oczekiwania i najpiękniejszych zbiorów tam, gdzie codziennie zostawicie swoje serce, swój umysł i swoje siły.

Naszym Absolwentom – zespół wychowawców internatu

Aleksander Lizak