14.11.2016 r. odbył się szkolny etap konkursu „Poznaj swoje prawa w pracy”.

Szkolny etap konkursu
„Poznaj swoje prawa w pracy”

W dniu 14 listopada 2016 r. odbył się szkolny etap konkursu wiedzy o prawie pracy i bhp dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych „Poznaj swoje prawa w pracy”.

Celem konkursu jest popularyzowanie wiedzy dotyczącej przepisów prawnej ochrony pracy, w  tym przepisów bhp, wśród uczniów szkół ponadgimnazjalnych. Konkurs realizowany jest  przez Państwową Inspekcję Pracy w ramach programu edukacyjnego pn. „Kultura bezpieczeństwa”.
Szkolny Komitet Konkursowy w składzie: pani mgr Joanna Rogacewicz, pani  inż.  Monika Kowalska, pani mgr Emilia Skrzypa i pani mgr Barbara Zubala, przeprowadził test składający się z 25 pytań jednokrotnego wyboru na pierwszym szczeblu konkursu.

W eliminacjach szkolnych wzięło udział 8 uczniów: Ida Rumbuć ( kl. 2 TH), Aneta Kaczor ( kl.  2 TH), Klaudia Daśko ( kl. 2 TH), Karolina Zawada ( kl. 2 TH), Anita Orszulak ( kl. 2 TŻ), Justyna Jaz ( kl. 2 TŻ), Aneta Jaz ( kl. 2 TŻ), Grzegorz Kwaśniewski ( 3 TI).
Uczennice Justyna Jaz i Klaudia Daśko, które uzyskały największą liczbę punktów, będą reprezentować naszą szkołę w eliminacjach okręgowych konkursu w Szczecinie.

Serdecznie gratulujemy i życzymy powodzenia w następnych etapach konkursu.

mgr Emilia Skrzypa