14.12.2017 r. uczniowie Kornelia Gil, Ida Rumbuć i Jan Drozdowicz otrzymali stypendium Prezesa Rady Ministrów.

Wręczenie Dyplomów Stypendystom Prezesa Rady Ministrów

W dniu 14 grudnia 2017 roku w Sali Rycerskiej Zachodniopomorskiego Urzędu Wojewódzkiego, odbyła się uroczystość wręczenia dyplomów stypendystom Prezesa Rady Ministrów.

Naszą szkołę reprezentowali najlepsi uczniowie, którzy uzyskali najwyższą średnią ocen i  promocję z wyróżnieniem w danym typie szkół. Byli to: Kornelia Gil – kl. III b LO, Ida Rumbuć – kl. III TZ oraz Jan Drozdowicz – kl. III TB.

W uroczystości wziął udział Podsekretarz Stanu w Ministerstwie Edukacji Narodowej pan Maciej Kopeć. Gospodarzem uroczystości była Zachodniopomorski Kurator Oświaty pani Magdalena Zarębska – Kulesza.

Nagrodzonym uczniom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

mgr Hanna Leszczyńska