15.02.2019 r. wzięliśmy udział w Międzynarodowych Targach Budownictwa i Architektury BUDMA 2019.

MIĘDZYNARODOWE TARGI BUDOWNICTWA I ARCHITEKTURY
BUDMA 2019

W dniu 15 lutego 2019 r. uczniowie ZSP w Chojnie uczestniczyli w  Międzynarodowych Targach Budownictwa i Architektury BUDMA 2019. Targi BUDMA – to 1000 wystawców z 27 krajów, jak zawsze inspirują, dostarczają fachowej wiedzy z  zakresu budownictwa i architektury, są miejscem prezentacji innowacyjnych rozwiązań technologicznych, miejscem pozyskiwania specjalistycznej wiedzy.

Uczniowie zapoznali się z nowoczesnymi rozwiązaniami ścian, elewacji, stropów, posadzek, izolacji, z kamieniem w budownictwie, nawierzchniami, betonem, szkłem i stalą w  budownictwie, narzędziami i sprzętem budowlanym, systemami zarządzania budynkiem, dachami zielonymi oraz obejrzeli wystawę konkursową, związaną ze szkicami architektonicznymi. Ponadto, w tym samym pawilonie wystawowym, przedstawione były projekty architektoniczne wraz makietami – wykonane przez kilka biur projektowych. To  bardzo ciekawe doznania, gdy możemy zetknąć się z tak wysokim profesjonalizmem w  projektowaniu i wykonawstwie tego, co nas otacza. Nasza młodzież była zadowolona z  wyjazdu na targi, w szczególności z różnorodności wystawców i ciekawych prezentacji.

Opiekunowie wyjazdu:

Andżelika Szkuciak