15.03.2016 r. rozpoczęła się promocja naszej szkoły w gimnazjach.

Promocja oferty edukacyjnej Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Chojnie na rok szkolny 2016/2017

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Chojnie rozpoczął promocję szkoły wśród gimnazjalistów.
W dniu 15 marca 2016 r. zespół ds. promocji szkoły wraz z delegacją uczniów uczestniczył w „Targach Szkół Ponadgimnazjalnych”.
Prezentacja oferty edukacyjnej naszej placówki na rok szkolny 2016/2017 odbyła się dla uczniów klas trzecich w Publicznym Gimnazjum im. Kazimierza Górskiego w Widuchowej.
Podczas spotkania gimnazjaliści obejrzeli prezentację o naszej szkole, a także zostali zapoznani z najnowszą ofertą kierunków, zawodów i kół zainteresowań. Zostały również zaprezentowane projekty edukacyjne i międzynarodowe realizowane w naszej szkole. Uczniowie otrzymali również informacje na temat procedury rekrutacji.

Przewodnicząca zespołu
mgr Karolina Kubowicz