15.04.2016 r. po raz kolejny wzięliśmy udział w Powiatowych Mistrzostwach Pierwszej Pomocy w Gryfinie.

Powiatowe Mistrzostwa Pierwszej Pomocy

Dnia 15 kwietnia 2016 roku uczniowie Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Chojnie po raz kolejny wzięli udział w Powiatowych Mistrzostwach Pierwszej Pomocy w Gryfinie.

Dwie drużyny młodych ratowników musiały zmierzyć się z 7 konkurencjami części praktycznej oraz testem w części teoretycznej.

Nasi uczniowie, którzy przez cały rok są przygotowywani przez Pana Marka Łągiewczyka, po raz kolejny pokazali klasę i zdobyli 2. oraz 3. miejsce w kategorii Liceum/Technikum.

Uczniom w rozgrywkach towarzyszył  Pan Aleksander Lizak, który wspierał obie nasze drużyny. Uczniowie po sukcesie w Gryfinie nie spoczywają na laurach i już teraz przygotowują się do kolejnych rozgrywek  za rok.

Michalina Czubak 2b