15.06.2020 r. Natalia Ziembowska otrzymała wyróżnienie w XXI edycji Ogólnopolskiego Konkursu Geologiczno – Środowiskowego „Nasza Ziemia – środowisko przyrodnicze wczoraj, dziś i jutro”.

Wyróżnienie w XXI Ogólnopolskim Konkursie Geologiczno – Środowiskowego  „Nasza Ziemia – środowisko przyrodnicze wczoraj, dziś i jutro”

15 czerwca 2020 r. oddział Pomorskiego Państwowego Instytutu Geologicznego – PIB w Szczecinie, organizujący etap półfinałowy konkursu dla województw zachodniopomorskiego i lubuskiego, ogłosił wyniki XXI edycji Ogólnopolskiego Konkursu Geologiczno – Środowiskowego „Nasza Ziemia – środowisko przyrodnicze wczoraj, dziś i  jutro”. Tegoroczna edycja przebiegała pod hasłem (R)ewolucje Ziemi. Uczennica, a  w  zasadzie już absolwentka naszej Szkoły, Natalia Ziembowska otrzymała w tej edycji konkursu wyróżnienie.

W związku ze stanem epidemii zmianie uległ sposób przeprowadzenia XXI edycji konkursu. Wydłużono termin nadsyłania prac oraz odwołano etap konkursu związany z  pisaniem testów półfinałowych w siedzibach PIG – PIB. Nie zniechęciło to jednak Natalii do napisania pracy. Mimo tego że przygotowywała się do matury, znalazła czas na napisanie pracy, która w oczach jury zasłużyła na wyróżnienie.

Gratuluję Natalii wyróżnienia i dziękuję jednocześnie za zaangażowanie. Natalia wzięła udział w trzech edycjach Ogólnopolskiego Konkursu Geologiczno – Środowiskowego, reprezentując szkołę dwukrotnie na szczeblu ogólnopolskim. Zakwalifikowała się do II etapu XLVII Olimpiady Geograficznej. Otrzymywała wyróżnienia na szczeblu szkolnym w  Ogólnopolskim Konkursie Geograficznym „Geo – Planeta”. Praca z taką uczennicą, pełną zapału, pasji i pracowitości to przyjemność dla nauczyciela i poczucie, że to co robi – ma sens.

Natalia, życzę Ci powodzenia w dalszym, dorosłym życiu. Samych mądrych i trafnych decyzji.

mgr Edyta Daszkiewicz