16.02.2016 r. w ramach projektu “Politeja szkoły średniej”, odbyło się spotkanie z Przewodniczącym Rady Miejskiej w Chojnie, panem Piotrem Mrozem.

SPOTKANIE Z PANEM PIOTREM MROZEM W RAMACH PROJEKTU „POLITEJA SZKOŁY ŚREDNIEJ”

W ramach projektu pt. „Politeja Szkoły Średniej” organizowanego przez uczennice Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Chojnie, Michalinę Czubak i Emilię Hadrzyńską, w dniu 16 lutego 2016 r. w sali konferencyjnej odbyło się spotkanie z Przewodniczącym Rady Miejskiej w Chojnie, panem Piotrem Mrozem. W spotkaniu brali udział uczniowie Liceum Ogólnokształcącego im. Bohaterów spod Siekierek z klas IIIb i IIIc; dyskutowali oni z działaczem samorządowym o roli przewodniczącego rady miejskiej, sytuacji ekonomicznej w gminie Chojna oraz jak zostać aktywistą w swojej gminie.

Michalina Czubak z  kl. IIabd