17.01.2020 r. Michał Rojkowski z klasy kl. 2 b LO zajął I miejsce w etapie szkolnym konkursu na logo projektu „Game Based Learning For Development Of Problem Solving Skills”, realizowanego w ramach programu Erasmus +.

Rozstrzygnięcie konkursu na logo projektu
„Game Based Learning For Development Of Problem Solving Skills”
etap szkolny

17 stycznia 2020 r. został rozstrzygnięty konkurs na logo projektu „Game Based Learning For Development Of Problem Solving Skills” w ramach programu Erasmus +. Udział w konkursie polegał na samodzielnym wykonaniu logo promującego projekt techniką komputerową z wykorzystaniem grafiki wektorowej. Do komisji konkursowej wpłynęło 15  prac, z których wyłoniona została najciekawsza – logo wykonane przez Michał Rojkowskiego, ucznia kl. 2 b LO.

Michał Rojkowski, kl. 2 b LO

Dwie prace – logo Martyny Orszulak z kl. 1 TI p i Gracjana Jasnosa z kl. 3 TI uzyskały wyróżnienie.

Martyna Orszulak, kl. 1 TI

Gracjan Jasnos, kl. 3TI

Praca Michała Rojkowskiego weźmie udział w międzynarodowym konkursie na logo projektu. Rozstrzygnięcie konkursu na etapie międzynarodowym nastąpi poprzez głosowanie przedstawicieli państw partnerskich projektu.

Dziękujemy uczniom, którzy nadesłali prace za zaangażowanie i gratulujemy pomysłowości.

mgr Edyta Daszkiewicz