17.10.2017 r. uczniowie klas III Technikum Zawodowego uczestniczyli w spotkaniu w ramach Akademii Szlifowania Diamentów.

Akademia Szlifowania Diamentów

W ramach kolejnej edycji Akademii Szlifowania Diamentów, organizowanej przez  Wyższą Szkołę Humanistyczną Towarzystwa Wiedzy Powszechnej w Szczecinie, 17  października 2017 r. uczniowie klas III Technikum Zawodowego pod opieką p. Hanny Leszczyńskiej i p. Marka Łągiewczyka wzięli udział w spotkaniu z dr Anną Oleszak.

Wykład poświęcony był rozmowie kwalifikacyjnej. Uczniowie mogli dowiedzieć się  jak  dobrze przygotować się do rozmowy, aby zabłysnąć, czego unikać i jak się zachować, aby nie zrazić do siebie przyszłego pracodawcę. Prowadząca zwróciła również uwagę na stres towarzyszący przy rozmowie i podała kilka sposobów na opanowanie zbędnych emocji.

Opiekun

mgr Hanna Leszczyńska