17.12.2019 – 9.01.2020 r. uczestnicy projektu „Podnoszenie jakości kształcenia zawodowego poprzez realizację zagranicznych staży” spotkali się z uczniami, którzy w tym roku wyjadą na staż w ramach projektu „Jakość w kształceniu zawodowym poprzez europejskie staże”, z programu Erasmus+.

Spotkania informacyjne stażystów europejskich projektów edukacyjnych

W grudniu 2019 r. i styczniu 2020 r. odbyły się spotkania uczniów, którzy w ubiegłym roku odbywali staże w ramach projektu „Podnoszenie jakości kształcenia zawodowego poprzez  realizację zagranicznych staży” na Malcie, na Węgrzech, w Luksemburgu i w Anglii z  tymi, którzy wyjadą w tym roku – w ramach projektu „Jakość w kształceniu zawodowym poprzez  europejskie staże”.

Podczas spotkań tegoroczni stażyści mogli dowiedzieć się od swoich starszych kolegów wielu praktycznych informacji na temat miejscowości, w których odbędą praktyki, miejsc pracy i innych przydatnych rzeczy.

Doświadczeni stażyści chętnie dzielili się posiadaną wiedzą, z której skorzystają ich młodsi koledzy.

Spotkanie było także okazją do obejrzenia zdjęć z ubiegłorocznych staży, tak by jak najlepiej przygotować się do tegorocznego wyjazdu. Padło wiele pytań, które pozwolą na jak najmniejsze zaskoczenie w nowym miejscu i nowej sytuacji.

Opiekunowie stażów