17.12.2019 r. uczniowie kasy IV HŻ nadali świąteczne paczki dla Domu Samotnej Matki w Karwowie.

ŚWIĄTECZNE PACZKI DLA DOMU SAMOTNEJ MATKI

Dnia 17 grudnia 2019 r. uczniowie kasy IV H/Ż, Wiktoria Borowiec, Aleksandra Sobczak, Maciej Rogowski i Wojciech Motyliński nadali paczki dla Domu Samotnej Matki w Karwowie. Dom jest prowadzony przez Zgromadzenie Sióstr Benedyktynek Samarytanek Krzyża Chrystusowego.

Zebraliśmy rzeczy niezbędne dla przebywających tam samotnych matek z dziećmi. Dzięki hojności parafian z Parafii pw. Matki Bożej Częstochowskiej z Czachowa i zaangażowaniu proboszcza tejże parafii, naszego nauczyciela religii, księdza Zbigniewa Stachika udało nam się spełnić zapotrzebowanie dzieci na słodycze. Pani Sylwia Łozińska przekazała bieliznę, z tego prezentu ucieszą się przebywające w Domu mamy. W paczkach znajdują się kartki świąteczne wypisane własnoręcznie przez naszych uczniów. Dziękujemy serdecznie.

Opiekun SKW

mgr Aneta Żurawska