18.09.2018 r. w ramach projektu „Godność. Wolność. Niepodległość.” serdecznie zapraszamy wszystkich uczniów ZSP w Chojnie do wzięcia udziału w konkursach!

UWAGA! KONKURSY!

Zespół odpowiedzialny za realizację projektu edukacyjnego „Godność. Wolność. Niepodległość.” serdecznie zaprasza wszystkich uczniów Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Chojnie do wzięcia udziału w konkursach! Nagrodą dla zwycięzców jest wycieczka do Warszawy śladami Niepodległej, która odbędzie się 29 listopada 2018 r.

Oto propozycje konkursów, w których każdy może wziąć udział:

1. Szkolny konkurs plastyczny na plakat wykonany dowolną techniką, przedstawiający postać lub wydarzenie związane z odzyskaniem niepodległości;
  2. Konkurs na projekt muralu o tematyce niepodległościowej;
  3. Konkurs na projekt ilustracji do kalendarza upamiętniającej najważniejsze wydarzenia związane z odzyskaniem niepodległości;
  4. Szkolny konkurs wiedzy historyczno-kulturowej „Postaw na Niepodległą” według formuły teleturnieju „Jeden z dziesięciu”.

Szczegółowych informacji udzielają nauczyciele języka polskiego, historii, wiedzy o kulturze oraz bibliotekarze.

Regulamin konkursów plastycznych

mgr Katarzyna Mickiewicz – Bindas