18.10.2019 r. Gracjan Jasnos, Hubert Kwiecień, Wiktoria Borowiec, Natalia Ziembowska, Natalia Bylewska i Miłosz Parczewski otrzymali Stypendium Rady Powiatu Gryfińskiego.

Stypendia Rady Powiatu Gryfińskiego

18 października 2019 r., podczas XI sesji Rady Powiatu w Gryfinie, sześcioro uczniów naszej szkoły odebrało stypendia za szczególne wyniki w nauce w drugim semestrze roku szkolnego 2018/2019. Dyplomy i listy gratulacyjne wręczyli przewodniczący Rady Powiatu p. Roman Michalski wraz z wiceprzewodniczącym p. Jerzym Domaradzkim. Stypendia są dodatkową motywacją w osiąganiu sukcesów i nagrodą za pracowitość, wytrwałość oraz rozwijanie swoich pasji i zainteresowań. Pan przewodniczący podziękował również rodzicom i nauczycielom, że każdego dnia wspierają i pomagają realizować marzenia.

Stypendium Rady Powiatu Gryfińskiego z Zespołu Szkół Ponadpodstawowych w Chojnie otrzymali: Gracjan Jasnos – uczeń kl. III Technikum Informatycznego, Hubert Kwiecień – uczeń kl. II Technikum Informatycznego, Wiktoria Borowiec – uczennica kl. IV Technikum Hotelarskiego oraz Natalia Ziembowska, Natalia Bylewska, Miłosz Parczewski – uczniowie kl. III Liceum Ogólnokształcącego.

Gratulujemy stypendystom otrzymanego stypendium, życzymy dalszych sukcesów naukowych, a także zaangażowania w rozwój zainteresowań i pasji.

mgr Gabriela Lasowska