19.02.2019 r. Natalia Bylewska z kl. II d LO i Ida Rumbuć z kl. IV TH otrzymały stypendium Prezesa Rady Ministrów.

Uroczystość wręczenia dyplomów stypendystom Prezesa Rady Ministrów

W dniu 19 lutego 2019 roku odbyło się uroczyste wręczenie dyplomów stypendystom Prezesa Rady Ministrów oraz stypendystom Ministra Edukacji Narodowej. Uroczystość miała miejsce w Sali Rycerskiej Zachodniopomorskiego Urzędu Wojewódzkiego w Szczecinie. Z  naszej szkoły stypendia Prezesa Rady Ministrów otrzymały: Natalia Bylewska – kl. 2 d LO oraz Ida Rumbuć z kl. 4 TH. Uczennice te uzyskały najwyższe średnie w roku szkolnym 2017/2018.

W uroczystości udział wzięli Zachodniopomorski Wicekurator Oświaty Pan Jerzy Sołtysiak oraz Wicewojewoda Zachodniopomorski Pan Marek Subocz.

Łącznie, z województwa zachodniopomorskiego, stypendia otrzymało 189 uczniów. Na  nagrodzonych czekał także koncert studentów Wydziału Instrumentalnego Akademii Sztuki w Szczecinie oraz słodki poczęstunek.

Natalia Bylewska, kl. II bd