19.04.2018 r. w internacie odbyło się pożegnalne spotkanie z uczniami kończącymi szkołę.

Pożegnalne spotkanie z uczniami kończącymi szkołę

Pożegnanie

Szybko upływa czas

Nadeszła rozstania godzina

Patrz, ile jest tu nas?

My, jakby wielka rodzina.

[Franciszek Fiolek]

Te słowa bardzo dobrze oddają nastrój pożegnania tegorocznych maturzystów i  uczniów kończących Zasadniczą Szkołę Zawodową, którzy mieszkali w internacie. Z  tej  okazji 19 kwietnia 2018 r. mieszkańcy internatu wraz z wychowawcami zorganizowali uroczysty pożegnalny poczęstunek.

Kierownik internatu p. Dorota Szwiec w imieniu wychowawców podziękowała za wspólnie spędzony czas, życząc powodzenia na maturze czy egzaminach zawodowych oraz szczęścia i  powodzenia na dalszym etapie życia.

Młodsi koledzy i koleżanki żegnali swoich starszych kolegów specjalnie przygotowanymi na  tą okazję zabawnymi wierszykami, które ukazywały ich zalety oraz pasje.

W ramach podziękowań pani kierownik wraz z wychowawcami podarowała upominki w  postaci małych, porcelanowych słoników na szczęście oraz dyplomy na pamiątkę pobytu w internacie.

Wszystkim wychowankom, którzy opuścili mury naszego internatu życzymy sukcesów i radości każdego dnia.