19.10.2017 r. odbyły się warsztaty z języka angielskiego.

Warsztaty z języka angielskiego

W dniach 19 października, 2 i 9 listopada 2017 r. w sali nr 5 odbyły się warsztaty z  języka angielskiego, dotyczące współczesnych problemów społecznych, cywilizacyjnych i problemów w środowisku lokalnym.

Uczniowie klasy 3 TB poszerzali i utrwalali słownictwo w zakresie działów: żywienie, praca, państwo i społeczeństwo.

Współczesnym problemem społecznym była migracja ludności, cywilizacyjnym – zaburzenia odżywiania, lokalnym – poszukiwanie pracy. Uczniowie oglądali prezentacje multimedialne, przygotowywali scenki językowe i plakaty, pracowali metodą TPR, dyskutowali na zadane tematy.

Uczestnicy chętnie brali udział w warsztatach, pozytywnie je ocenili i stwierdzili, że były ciekawym urozmaiceniem codziennych zajęć.

Warsztaty przeprowadziła pani mgr Joanna Gorska – Hamkało, gośćmi obserwującymi byli pan mgr Leszek Lejman oraz pani mgr Barbara Oleksy.

mgr Joanna Gorska – Hamkało