19.12.2019 r. zorganizowaliśmy finał akcji „Razem na Święta”.

FINAŁ AKCJI „RAZEM NA ŚWIĘTA”.
WIZYTA W DOMU POMOCY SPOŁECZNEJ W TRZCIŃSKU-ZDROJU

Podsumowaliśmy rok 2019. To był niezwykle udany rok dla Szkolnego Klubu Wolontariusza. Rozdaliśmy wszystkie dary i prezenty świąteczne. 19 grudnia 2019 r. jak na podsumowanie roku przystało, zorganizowaliśmy finał akcji „Razem na Święta”. Zebrane od uczniów naszej szkoły podarunki zanieśliśmy dla przebywających w Domu Pomocy Społecznej pensjonariuszy.

Zostaliśmy ciepło przyjęci przez Panią Danusię, która oprowadziła nas po domu i przedstawiała mieszkańcom. Gdyby nie Pani Danusia zapewne zabłądzilibyśmy w tych korytarzach. Pukaliśmy do każdego pokoju, wszystkim wręczyliśmy paczkę i kartkę świąteczną z życzeniami od naszych uczniów.

To były bardzo miłe chwile. Wolontariusze jak zwykle nie zawiedli. Z klasy 2 bd przybyły; Julia Konsik, Oliwia Sugier, Julia Noskowiak, z klasy 4 H/Ż; Wiktoria Borowiec, Zuzanna Wieczorek, Dominika Hreczyńska i Aleksandra Sobczak, a klasy 2 ac przyjechała Zuzanna Lorenc i mieszkający w Trzcińsku, Eryk Sołtys. Swoją pomocą wsparł nas również nasz absolwent, Eryk, oraz młoda wolontariuszka Marysia. Serdecznie dziękuję wolontariuszom, że tak chętnie poświęcają swój wolny czas by nieść pomoc i radość starszym osobom w tym przedświątecznym okresie.

Opiekun SKW

mgr Aneta Żurawska