2.04.2016 r. pięciu uczniów naszej szkoły wzięło udział w etapie ustnym VIII Wojewódzkiego Konkursu Języków Obcych.

VIII Wojewódzki Konkurs Języków Obcych – etap ustny

W VIII Wojewódzkim Konkursie Języków Obcych ZSP w Chojnie reprezentowało pięcioro uczniów: Ida Rumbuć, Krzysztof Stamblewski, Alicja Krystofiak, Hubert Pieloszczyk, Sylwia Borecka. Część pisemna konkursu odbyła się w dniu 27 lutego 2016 roku, część ustna odbyła się w dniu 2 kwietnia 2016 roku na Wydziale Matematyczno-Fizycznym Uniwersytetu Szczecińskiego. Opiekunami merytorycznymi uczniów byli nauczyciele języka angielskiego: pani Barbara Oleksy, pani Joanna Gorska-Hamkało oraz pan Janusz Cezary Salamończyk. Koordynatorem szkolnym konkursu była pani Joanna Gorska-Hamkało. W konkursie wzięło udział 111 uczniów z całego województwa. Najlepszy wynik spośród naszych uczniów uzyskała Ida Rumbuć, plasując się na 49. miejscu.

Zachęcamy wszystkich uczniów do przygotowania się do IX edycji konkursu. Życzymy sukcesów.

mgr Joanna Gorska-Hamkało