2.04.2022 r. w ramach Akademii Młodego Prawnika uczniowie klasy 1 abc LO i 2 ac LO wzięli udział w zajęciach na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Szczecińskiego.

Akademia Młodego Prawnika

2 kwietnia 2022 r. odbyły się kolejne zajęcia w ramach Akademii Młodego Prawnika, w których udział wzięli adepci Zespołu Szkół Ponadpodstawowych w Chojnie: Izabela Ludwiczak, Agnieszka Piotrowska, Oliwia Sztuka, Mariusz Rosiński, Wiktoria Kwaśniak, Piotr Podniesiński. Tym razem młodzież zastanawiała się nad zagadnieniem: Czy dbam o  swoje środowisko? Chcę być EKO! Prawo w sieci, czyli jak klikać bezpiecznie.

Młodzież zastanawiała się nad znaczeniem słowa: „eko”, które obecnie często pojawia się  w  wielu kontekstach i jest stosowane niemal codziennie. Czy tak naprawdę „eko” ma  znaczenie dla środowiska? Dlaczego zielony styl życia nie jest chwilową modą i może stać się ważnym elementem codzienności?

Po zajęciach adepci otrzymali wpis do indeksów.

Opiekun mgr Edyta Krupa-Nadolny