2.12.2021 r. Juliusz Naruszewicz z kl. 2 BI został laureatem w konkursie „Nieodkryte Zakątki Regionu”.

Konkurs „Nieodkryte Zakątki Regionu”

2.12.2021 r. ogłoszone zostały wyniki konkursu pt. „Nieodkryte Zakątki Regionu”. Celem konkursu była popularyzacja wśród uczniów wiedzy na temat regionu zachodniopomorskiego oraz pokazanie rejonu mało znanego dla odwiedzających nasze województwo, czy też nawet dla samych mieszkańców. Zadaniem uczestników było wykonanie zdjęcia przedstawiającego nieodkryty, ciekawy zakątek naszego regionu. Mógł to  być zabytek, pejzaż, wieś, miasto, bądź inne warte zobaczenia miejsce.

Do konkursu z naszej szkoły przystąpiło siedmioro uczniów. Do dnia 30 listopada do  Kuratorium Oświaty w Szczecinie wpłynęło łącznie 465 prac. Komisja konkursowa dokonała oceny i wyboru najlepszych zdjęć. Laureatami konkursu zostało 17 uczniów. Wśród grona nagrodzonych znalazł się uczeń naszej szkoły – Juliusz Naruszewicz z klasy 2 BI.

Nagrodzone zdjęcia zostaną wydane w formie kalendarza Kuratorium Oświaty w  Szczecinie na rok 2022.

Poniżej zdjęcie Juliusza:

Zdjęcie przedstawia wieżę widokową, która znajduje się w miejscowości Stoki. Wieża położona jest na terenie dawnego folwarku z połowy XIX wieku. Otacza ją park krajobrazowy z przełomu XVIII/XIX wieku.

mgr Agnieszka Jabłońska