20.12.2016 r. wzięliśmy udział w akcji „Cała Polska Czyta Dzieciom” w Przedszkolu Miejskim w Chojnie.

„Cała Polska Czyta Dzieciom” – zajęcia w Przedszkolu Miejskim

W ramach realizacji projektu Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa kolejne przedsięwzięcie za nami. 20 grudnia 2016 r. uczennice kl. II Technikum Hotelarskiego: Aneta Kaczor, Angela Korzeniewska, Katarzyna Oleszczuk i uczeń kl. II Technikum Informatycznego Maciej Kiepura wraz z opiekunem Hanną Leszczyńską wzięli udział w  zajęciach integracyjnego oddziału Krasnale w Przedszkolu Miejskim.

Zajęcia promowały Ogólnopolską kampanię Cała Polska Czyta Dzieciom. Uczniowie czytali przygotowane przez siebie krótkie bajeczki i wierszyki tematycznie, związane ze Świętami Bożego Narodzenia.

Dzieci z uwagą i zainteresowaniem słuchały świątecznych tekstów czytanych przez starsze koleżanki i kolegę. Chcąc podziękować gościom, przedszkolaki zaprezentowały fragment przygotowanych jasełek.

Na końcu spotkania wszyscy zrobili sobie pamiątkowe zdjęcie i udali się na wspólny słodki poczęstunek.

mgr Hanna Leszczyńska