21.05.2012 r. w ramach projektu “Postaw na kobiety” odbyło się spotkanie z Panią Gabrielą Kotowicz, sekretarzem Gminy Mieszkowice.

Spotkanie z Panią Gabrielą Kotowicz

Dnia 21 maja 2012r. w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1 w Chojnie odbyło się spotkanie z panią Gabrielą Kotowicz – Sekretarzem Gminy Mieszkowice, a zarazem Przewodniczącą Rady Powiatu Gryfińskiego w ramach projektu „Postaw na kobiety” realizowanego przez Klub Europejski „Douzelage”.

Należy zauważyć, że pani Gabriela jest absolwentką naszego liceum, z czego jesteśmy dumni. Podczas spotkania pani sekretarz opowiadała o swoich początkach w świecie polityki, doświadczeniach jakie wyniosła z różnego rodzaju wydarzeń. Zaproszona przez nas kobieta sukcesu mówiła również o perypetiach towarzyszących paniom aktywnym zawodowo, a jednocześnie prowadzącym dom, mającym rodzinę i wiele obowiązków. Pani Gabriela prowadziła konwersację z uczestnikami spotkania, jak i odpowiadała na zadane przez słuchaczy pytania. Po spotkaniu udzieliła również krótkiego wywiadu na rzecz projektu „Postaw na kobiety”. W spotkaniu udział wzięli członkowie Klubu Europejskiego jak i uczniowie z klasy pierwszej Liceum Ogólnokszałcącego.