21.09.2017 r. wręczono Stypendia Rady Powiatu Gryfińskiego.

Stypendium Rady Powiatu w Gryfinie

W dniu 21 września 2017 r., podczas XXXI sesji Rady Powiatu w Gryfinie, pięcioro uczniów naszej szkoły odebrało stypendia za szczególne wyniki w nauce w drugim semestrze roku szkolnego 2016/2017. Dyplomy i listy gratulacyjne wręczyli przewodniczący Rady Powiaty p. Roman Michalski wraz z wiceprzewodniczącymi p. Mariuszem Adamskim i  p.  Piotrem Bugajskim podkreślając, że stypendia i nagrody są dodatkową motywacją w osiąganiu sukcesów i nagrodą za pracowitość, wytrwałość i wiarę we własne możliwości. Podziękował również rodzicom i nauczycielom, że każdego dnia wspierają pasje i pomagają realizować marzenia.

Stypendium Rady Powiatu otrzymali uczniowie Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w  Chojnie: Ida Rumbuć, uczennica kl. III Technikum Hotelarskiego oraz Kornelia Gil, Aleksandra Pieloszczyk, Julia Zbaradzka i Wiktor Hadała – uczniowie kl. III Liceum Ogólnokształcącego.

Stypendystom gratulujemy otrzymanego stypendium, życzymy dalszych sukcesów naukowych, a także zaangażowania w rozwój zainteresowań i pasji.

mgr Gabriela Lasowska