21.09.2021 r. odbył się festiwal kół zainteresowań i zajęć pozalekcyjnych.

Festiwal kół zainteresowań i zajęć pozalekcyjnych

21 września 2021 r. w sali gimnastycznej w budynku nr 1 odbył się festiwal kół zainteresowań i zajęć pozalekcyjnych. W festiwalu wzięli udział uczniowie wszystkich klas pierwszych i drugich naszej szkoły, według ustalonego harmonogramu.

Uczniowie, po opieką nauczycieli, mogli zapoznać się z ofertą szkoły w zakresie rozwijania swoich zainteresowań oraz możliwości wzięcia udziału w zajęciach pozalekcyjnych. Była to  również doskonała okazja do zaprezentowania działalności kół przedmiotowych oraz  do  wymiany doświadczeń między uczestnikami festiwalu i uczniami prezentującymi przygotowane stoiska.

21 września odbyło się również zebranie z rodzicami. Po spotkaniach z wychowawcami, rodzice zostali zapoznani z ofertą kół zainteresowań i zajęć pozalekcyjnych, z różnymi formami spędzania czasu wolnego przez ich dzieci. Mogli zobaczyć jak uczniowie naszej szkoły rozwijają swoje pasje i zdobywają nowe umiejętności.

doradca zawodowy

mgr Dorota Szwiec