21.10. – 6.11.2019 r. uczniowie ze Szkolnego Klubu Wolontariusza odwiedzili Stowarzyszenie Ochrony Natury i Krajobrazu w Witniczce.

Członkowie Szkolnego Klubu Wolontariusza z wizytą w schronisku dla kotów w Witniczce

Od 21 października do 6 listopada 2019 r. uczniowie ze Szkolnego Klubu Wolontariusza prowadzili zbiórkę suchej karmy, puszek oraz ciepłych koców dla  bezdomnych zwierząt. Zbiórkę w tym roku przeznaczyliśmy dla Stowarzyszenia Ochrony Natury i Krajobrazu z Witniczki. Stowarzyszeniem kieruje jedna rodzina – opiekują się  bezdomnymi kotami.

Zapotrzebowanie ogromne, tym bardziej, że zbliża się zima. W związku z tym, klasa 4  H/Ż  postanowiła wspomóc zbiórkę i dokupiła kilka zgrzewek kocich puszek z klasowych pieniędzy. Jak widać koty zadowolone. Dziewczyny też. Serdeczne podziękowania dla  Wiktorii Borowiec, Klaudii Matuszczyk, Igi Mytkowskiej, Dominiki Hreczyńskiej oraz  całej klasy 4 H/Ż.

Opiekun SKW

mgr Aneta Żurawska