23.10.2019 r. uczniowie klas 1 HŻ g i 1 HŻ p uczestniczyli w wycieczce integracyjnej do Szczecina.

Wycieczka integracyjna klas 1 HŻg i 1 HŻp do Szczecina

23 października 2019 r. uczniowie klas 1 HŻg i 1 HŻp pod opieką wychowawców pani mgr inż. Justyny Sumary i pani mgr inż. Małgorzaty Zarzyckiej oraz rodziców, uczestniczyli w wycieczce integracyjnej do Szczecina. Głównym celem wycieczki była integracja zespołów klasowych oraz upowszechnienie form aktywnego wypoczynku.

Głównym punktem wycieczki był film „Czarownica 2” w Multikinie w Centrum Galaxy. To kontynuacja filmu Disneya z 2014 roku. Film opowiada historię Diaboliny, która była kiedyś dobrą i piękną królową, jednak zdrada, której doświadczyła, zamieniła jej serce w kamień i skłoniła do rzucenia klątwy na księżniczkę Aurorę. Film „Czarownica 2” to opowieść ukazująca skomplikowane relacje między Diaboliną, a jej dorosłą córką Aurorą, które wspólnie będą musiały zmierzyć się z silnymi przeciwnikami w walce o ocalenie wrzosowisk i żyjących na nich magicznych stworzeń. Główna obsada filmu to: Angelina Jolie, Michelle Pfeiffer, Elle Fanning oraz Ed Skrein. Młodzież oglądała film z dużym zainteresowaniem, ponieważ był on przepełniony wspaniałymi efektami wizualnymi i dźwiękowymi.

Kolejnym punktem wycieczki była wizyta w kręgielni w Centrum Rozrywek MK Bowling. Młodzież miała możliwość spróbowania swoich sił w grze w kręgle – niektórzy po raz pierwszy. Było mnóstwo śmiechu i dobrej zabawy. Gra w kręgle okazała się doskonałym sposobem na aktywny wypoczynek i naładowanie pozytywną energią. To świetne miejsce do zabawy, rywalizacji i poprawy sprawności.

Opiekunowie:

mgr inż. Justyna Sumara