24.01.2020 r. odbył się bal studniówkowy 2020.

Bal Studniówkowy 2020

24 stycznia 2020 r. w Zespole Szkół Ponadpodstawowych w Chojnie odbył się bal studniówkowy. Na balu, w pięknie udekorowanej sali gimnastycznej, bawili się uczniowie klas liceum i technikum. Prowadzący zabawę – Wiktoria Borowiec z kl. 4 HŻ i Bartłomiej Tokarski z  kl.  3 bd LO – przywitali dyrekcję, grono pedagogiczne, rodziców i uczniów. Wzniosłość imprezy dopełniły wieczorowe kreacje, a przede wszystkim wspaniała atmosfera, która udzielała się  wszystkim.

Bal oficjalnie otworzyła Pani wicedyrektor Agnieszka Bylewska o godz. 18.00, życząc maturzystom pomyślnego zdania egzaminów oraz udanej zabawy.

Na początku imprezy, jak co roku, uczniowie klas maturalnych zatańczyli poloneza. W tym roku po  raz pierwszy w  niecodziennym układzie, przygotowanym przez Pana Grzegorza Michasiuka – wychowawcę klasy 3 c LO. Następnie delegacje klas złożyły podziękowania dyrekcji, wychowawcom i rodzicom. Nie mogło również zabraknąć nauczycielskiego walca, którym zakończyła się oficjalna część studniówki. Po części oficjalnej przyszedł czas na poczęstunek przygotowany przez restaurację „Pod Sadami” i świetną zabawę przy muzyce DJ.

Około godziny 22.00 wwieziono pięknie udekorowany, a przede wszystkim, bardzo smaczny tort. O pokrojenie tortu poproszeni zostali wychowawcy klas maturalnych: Pani Aneta Żurawska –4 HŻ, Pani Agata Motyl – 4 BI, Pani Agnieszka Pawlaczyk – 3 bd LO i Pan Grzegorz Michasiuk – 3  ac  LO. Następnie zaproszono wszystkich nauczycieli, rodziców, gości i uczniów do wspólnego poloneza, którego w pierwszej parze prowadziła Pani Dyrektor Adriana Salamończyk.

Czas zabawy upłynął bardzo szybko. Młodzież wspaniale bawiła się na parkiecie aż do zakończenia balu o godz. 1.00. I choć studniówkowa noc już za nami, to na pewno zostanie w naszych sercach na długo – bo takich chwil się nie zapomina.

Mam nadzieję, że egzaminy maturalne i zawodowe będą równie udane jak nasz bal, czego serdecznie wszystkim maturzystom i sobie życzę!

Klaudia Matuszczyk, kl. 4 HŻ