24.04.2017 r. odbyło się pożegnanie maturzystówmieszkających w internacie.

Pożegnalne spotkanie z maturzystami w internacie

Internackie dni przemknęły,
Niczym karty się zamknęły.
Zapełniają wspomnień bank,
Gdy rozstania nadszedł czas.
Bo za parę dni, za dni parę,
Zabierzesz rzeczy swe w torbę starą…

Maturzyści mieszkający w naszym internacie kończą kolejny etap w swoim życiu. Za  parę dni zakończy się dla nich rok szkolny, pożegnają się z kolegami i nauczycielami, opuszczą również mury szkoły i internatu. Z tej okazji 24 kwietnia 2017 r. młodsi koledzy i  koleżanki wraz z wychowawcami i kierownikiem internatu, przygotowali dla nich uroczyste pożegnanie. Odbyło się również pożegnanie kolegi, który kończy Zasadniczą Szkołę Zawodową.
Uroczystość rozpoczęła pani Dorota Szwiec, kierownik internatu, która w imieniu swoim i wychowawców podziękowała odchodzącym uczniom za aktywny udział w życiu społeczności internackiej i wzorowe zachowanie. Do uczniów popłynęły również życzenia pomyślnego zdania egzaminu maturalnego, wybrania właściwej drogi w swoim życiu i  dojścia do zamierzonego celu.

Każdy maturzysta otrzymał dyplom Wzorowego Mieszkańca Internatu ZSP, książki oraz  słodkie upominki.

Młodsi koledzy przedstawili wierszyki swojego autorstwa mówiące o życiu maturzystów w  internacie. Powodów do uśmiechu i dobrej zabawy było wiele.

Z pewnością atmosfera tego spotkania, wspaniałe ognisko, na długo pozostanie wszystkim w  pamięci. Postaraliśmy się, aby pożegnanie nie było smutne, a wszyscy bawili się dobrze i  radośnie. Będziemy tęsknić za naszymi koleżankami i kolegami.

Życzymy wszystkim maturzystom jak najlepszego zdania egzaminu dojrzałości, połamania piór oraz wszelkiej pomyślności w dorosłym życiu.