25.09.2019 r. uczniowie klas II c i III c LO realizowali zajęcia praktyczne w 5 Pułku Inżynieryjnym w Szczecinie Podjuchach.

Zajęcia praktyczne klas II c i III c LO w 5 Pułku Inżynieryjnym w Szczecinie Podjuchach

25 września 2019 r. kadeci klas II c i III c LO, po raz pierwszy w tym roku szkolnym, uczestniczyli w realizacji wojskowego dnia szkoleniowego w 5 Pułku Inżynieryjnym w  Szczecinie Podjuchach. Zajęcia, w ramach pilotażowego programu MON, realizowano w  terenie, a dotyczyły one zagadnień musztry indywidualnej i zespołowej oraz taktyki. Zajęcia z taktyki polegały na doskonaleniu umiejętności działania w sekcji dwu i  czteroosobowej oraz realizacji różnych scenariuszy działań taktycznych.

mgr Edyta Krupa – Nadolny

mgr Grzegorz Michasiuk