25.10.2017 r. odbył się etap szkolny konkursu pt. „Wiedza o bezpieczeństwie i higienie pracy w budownictwie”.

Konkurs „Wiedza o bezpieczeństwie i higienie pracy w budownictwie” etap szkolny

W dniu 25 października 2017 r. odbył się etap szkolny IX edycji konkursu „Wiedza o  bezpieczeństwie i higienie pracy w budownictwie”. Organizatorem konkursu są Okręgowy Inspektorat Pracy w Szczecinie oraz Klaster Budowlany przy Północnej Izbie Gospodarczej. Etap szkolny został przeprowadzony w klasie III monter zabudowy i robót wykończeniowych w budownictwie oraz w klasie III technikum budowlanego. Konkurs składał się z testu zawierającego 25 pytań związanych z zasadami bhp w budownictwie. Uczniowie, którzy uzyskali największą liczbę punktów i będą reprezentowali szkołę na etapie wojewódzkim to:  Eryk Madera i Kamil Łuczyszyn z klasy III MZ oraz Adam Raszpla i Maciej Ogonowski z klasy III TB. Organizatorami etapu szkolnego są panie mgr inż. Andżelika Szkuciak i  mgr  inż. Anna Szemiot – Trzecka.

mgr inż. Andżelika Szkuciak