26.04.2018 r. w Centrum Dydaktyczno – Badawczym Nanotechnologii ZUT w Szczecinie odbyło się uroczyste zakończenie VI edycji projektu „Licealista w świecie nauki”.

Podsumowanie projektu „Licealista w świecie nauki”

W dniu 26 kwietnia 2018 roku, w Centrum Dydaktyczno – Badawczym Nanotechnologii ZUT w Szczecinie, odbyło się uroczyste zakończenie VI edycji projektu „Licealista w świecie nauki”. Podczas spotkania przeszło 20 szkół prezentowało wyniki badań z wybranych przez siebie tematów.

Grupę projektową z naszej szkoły reprezentowała Wiktoria Liput i Wiktoria Kaberow z klasy II ad LO, które jako pierwsze ze wszystkich szkół, przedstawiły prezentację na temat „Mikrokosmos wokół nas”. Badania naszych uczniów przeprowadzane były na Katedrze Immunologii, Mikrobiologii i Chemii Fizjologicznej i dotyczyły hodowli bakterii. Wszyscy uczniowie biorący udział w projekcie otrzymali certyfikaty.

Cieszymy się, że mogliśmy po raz kolejny uczestniczyć w tak wielkim przedsięwzięciu i już nie możemy doczekać się następnej edycji.

opiekun grupy

mgr Agnieszka Pawlaczyk