26.06.2020 r. zakończenie zajęć w roku szkolnym 2019/2020.

Drodzy uczniowie, szanowne grono pedagogiczne

26 czerwca 2020 r., godz. 11.30. Właśnie ostatni uczeń odebrał świadectwo szkolne, w warunkach reżimu sanitarnego w związku z COVID-19. Upamiętniliśmy ten dzień na fotografiach, tak jak i inne ważniejsze, które nastąpiły po12 marca 2020 r. Dla następnych pokoleń. Pierwsze takie doświadczenie w dość już długim życiu wielu z nas, nauczycieli i pracowników, także dla uczniów i młodszych pracowników. Czas od 12 marca był dziwny i bardzo trudny. Wymagał od nas wszystkich błyskawicznego dostosowania się do nowych warunków życia, pracy i nauki. Czy sprostaliśmy wyzwaniom? Wydaje się, że tak. Na pewno bardzo się staraliśmy i zrobiliśmy wszystko, co było w naszej mocy. Przed nami wakacje, także jako wielka niewiadoma. Po raz pierwszy życzymy sobie powrotu do szkoły.

Pomimo obowiązującego w dalszym ciągu stanu zagrożenia epidemicznego, życzę wszystkim udanych wakacji, bezpiecznych wyjazdów i powrotów, zapomnienia o nauczaniu na odległość, zdrowia i odpoczynku. Proszę na siebie uważać.

Można się z ulgą wylogować.

Adriana Salamończyk
Dyrektor Zespołu Szkół Ponadpodstawowych w Chojnie