26-30.10.2015 r. – szkolne konkursy o oszczędzaniu – rozstrzygnięte!

Szkolne konkursy o oszczędzaniu – rozstrzygnięte!

W ramach akcji „Tydzień dla Oszczędzania 2015” w naszej szkole odbyły się trzy szkolne konkursy:

1. Konkurs plastyczny pt. „Jak rozumiesz oszczędzanie?”.

Konkurs polegał na wykonaniu dowolną techniką plakatu o tematyce oszczędzania. Prace oceniane były przez komisję konkursową w składzie: pani Renata Czubak, pani Emilia Skrzypa i dwie uczennice klasy 2b: Michalina Czubak i Wiktoria Sambor. Zwycięzcą konkursu został Ernest Białous z klasy 4 Technikum Budowlanego.

1. Konkurs pt. „Ekonomiczny zawrót głowy” odbył się dnia 27 października b.r.

Konkurs polegał na odnalezieniu przez klasy jak największej ilości pytań, jakie schowane zostały na terenie szkoły. Komisja w składzie: pani Emilia Skrzypa, pani Barbara Zubala i dwóch uczniów klasy 2b: Jakub Lechowski i Jakub Surowiecki, po sprawdzeniu prac i podliczeniu punktów wyłoniła zwycięzcę. Największą wiedzę o oszczędzaniu w naszej szkole wykazała klasa 3 liceum ogólnokształcącego o kierunku społeczno – wojskowym, która zdobyła największą liczbę punktów i została  zwycięzcą tego konkursu.

1. Konkurs na prezentację multimedialną pt. „Woda źródłem życia”.

Konkurs polegał na wykonaniu prezentacji multimedialnej na jeden z trzech podanych tematów. Komisja w składzie: pani Edyta Daszkiewicz, pani Renata Czubak i uczennica klasy 2b – Michalina Czubak, po obejrzeniu i wnikliwej analizie prac, wyłoniła zwycięzców, którymi zostali Mateusz Sobolak i Sebastian Ratańczuk – uczniowie  klasy 2 Technikum Informatycznego.

Prezentacja (załącznik)

Wyniki konkursów podane zostały na uroczystym podsumowaniu całej akcji Tygodnia dla Oszczędzania w dniu 30 października br. Nagrody i dyplomy zostaną wręczone zwycięzcom na najbliższym apelu.
Serdecznie gratulujemy i zapraszam za rok do udziału w konkursach.

mgr Emilia Skrzypa